נגישות

הצהרת נגישות

تصريح لذوي الاحتياجات الخاصة باللغة العربية

פנגו רואה חשיבות רבה בשירות איכותי ובמתן שירות שוויוני לכלל הלקוחות והגולשים, ולשם כך מושקעים מאמצים ומשאבים רבים בהנגשת אתר האינטרנט והאפליקציה של החברה על מנת לאפשר את השימוש בהם עבור אנשים עם מוגבלויות, ככל הניתן.

פנגו פועלת בהתאם להנחיות נציבות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלויות (להלן: "הנציבות")  ובהתאם לתקן הישראלי 5568 - "קווים מנחים לנגישות תכנים באינטרנט" לרמה AA. בתוך כך, פנגו ממשיכה במאמצים לשפר את נגישות אתר האינטרנט, והאפליקציה כחלק ממחויבותה לאפשר בהם שימוש עבור כלל האוכלוסייה, לרבות אנשים עם מוגבלויות.

אמצעי הנגישות באתר האינטרנט ובאפליקציה:
אתר האינטרנט נגיש ברמת AA, לפי תקן  WCAG 2.0, אישור הנגישות ניתן ע"י חברת "נגישות לכל". האתר נבדק בדפדפנים Chrome ו- Explorer 11. 

תוכן - החברה פועלת לכתיבת התכנים בצורה פשוטה, ברורה ונהירה.

מבנה - מבנה האפליקציה ואתר האינטרנט מושתתים על ניווט נוח וברור ותפריטים הבנויים באמצעות רשימות המאפשרים התמצאות קלה, פשוטה ומהירה.

תמיכה בטכנולוגיות מסייעות- האפליקציה מונגשת בימים אלו גם לצפייה לאנשים עם מוגבלות ראייה  ומאפשרת תמיכה בקורא מסך עבור שתי מערכות ההפעלה, IOS ואנדרואיד.

חלופות - ניתן להירשם לאפליקציה, להוסיף רכבים ונהגים והן להפעיל חניה בכחול לבן באמצעות מערכת מענה קולי אינטראקטיבי במספר 4500ָ* .

לחילופין ניתן לפנות לנציג אנושי במוקד הלקוחות לקבלת עזרה בהתמצאות בתפעול כל חלקי האפליקציה ובירורים נוספים.

המענה הטלפוני האוטומטי (IVR) והמוקד הטלפוני מוקלטים בקצב איטי וללא הפרעות מוזיקת רקע.

בנוסף, ניתן ליצור קשר טקסטואלי דרך "צור הקשר" באתר או באמצעות עמוד הפייסבוק שלנו.

 

הדרכות נגישות לעובדים

כחלק מההערכות הכללית בנושא, במהלך שנת 2017 עברו צוות עובדי המוקדים הדרכות במידע והתנסות להענקת שירות נגיש.

הבהרה

חרף מאמצים רבים לאפשר שימוש נגיש באתר ובאפליקציה, יתכן ויתגלו חלקים שטרם נגישים, אלא שלגביהם קיימות חלופות נגישות אחרות. אנו ממשיכים במאמצים לשפר את נגישות האתר והאפליקציה, ככל האפשר ובהתאם להנחיות הנציבות, וזאת על מנת לאפשר שימוש לכלל האוכלוסייה, לרבות אנשים עם מוגבלויות .

פרטי התקשרות

אנו נשמח לקבל פניות לקבלת מידע ו/או הצעות לשיפור הנגישות באתר או באפליקציה.

רכזת נגישות: עו"ד דניאל גלעדי

טלפון: 4500*

המוקד פעיל בימים א-ה בין השעות: 07:00-19:00 וביום ו בין השעות: 07:00-14:00

דואר אלקטרוני: nagish@pango.co.il

הצהרת הנגישות עודכנה בתאריך 28/9/2017