חניה באשדוד

לתעריפי חניה באשדוד לחץ כאן

העיר אשדוד, אשר הוכרזה כעיר בשנת 1968, ממוקמת לחוף הים התיכון, מדרום ליבנה, מצפון לאשקלון וממערב לגדרה. אשדוד היא עיר נמל ועיר קולטת עליה – יש בה עולים רבים שיצרו בעיר אינטגרציה חברתית, מבלי לאבד את הזהות המיוחדת של הקהילות מהם באו.

 

רמת הקושי למצוא חניה באשדוד: בינונית


 
במשך שנים רבות הייתה אשדוד העיר היחידה שבה החניה ברחובות הייתה ללא תשלום. בעקבות התרבות התלונות על מחסור במקומות חניה באזורים צפופים, כמו מרכז א', מרכז ב' ומרכז ו', הוחלט לצבוע את אבני השפה במקומות אלה בכחול לבן.
 
ב-2009 סיימה את עבודתה ועדה שהוקמה על ידי ראש העיר לבדיקת כל נושא החניה באשדוד. הועדה בחנה את כל התמרורים וסימוני הכביש בכל הרובעים בעיר, מצאה ליקויים כגון חריגות בסימונים בתחנות אוטובוס, סימוני אדום לבן שלא כצורך, תמרורים שהוצבו שלא כחוק ועוד. בהתאם לממצאי הועדה, העירייה תיקנה את הליקויים ואף ביצעה ומבצעת שיפורים רבים לרווחת המבקרים והתושבים כגון: הפיכת חניות בתשלום לחניות בחינם, הצבת תמרורים שונים, יצירת מקומות חניה נוספים באשדוד ועוד. 
 
על מנת להקל על החונים באשדוד, כיום אף ניתן לשלם על חניה באשדוד בעזרת חניה סלולרית פנגו. שירות פנגו מאפשר לכם לשלם עבור זמן החניה שלכם בכחול לבן דרך הטלפון הנייד ללא צורך בכרטיסי חניה או מדחנים. זהו שירות פשוט, חסכוני וידידותי למשתמש. השירות ניתן ללא דמי מנוי וללא התחייבות. העלות לשירות פנגו היא בגין זמן החניה בפועל, מה שהופך את השימוש בשירות ליעיל והחסכוני ביותר מכל אמצעי התשלום האחרים העומדים היום לרשות צרכן החניה. בואו הצטרפו למאות אלפי נהגים בארץ ותתחילו לחנות פנגו.

 

חניה באשדוד