חניה בבת-ים

לתעריפי חניה בבת ים לחץ כאן

בת ים היא עיר במחוז תל אביב שהוכרזה כעיר בשנת 1958. בת -ים בורכה ברצועת חוף מהיפות ביותר בארץ. מערכות החיים והתושבים בבת ים משלבים בתוכם ככור היתוך, ישן מול חדש, עדות ומנהגים, תוך קליטת עליה מהגדולות שידעה הארץ.

 

רמת הקושי למצוא חניה בבת ים: גבוהה.  

 

בת ים היא עיר צפופה במטרופולין תל אביב (לחנייה בת"א לחץ כאן). מעצם היותה כזו, יש בה קושי למצוא חניה באזורים מסוימים. רשות החניה היא הגורם האחראי מטעם העירייה על נושאי החניה בבת ים, והיא עוסקת באיסורי חניה בעיר באדום לבן, הסדרת חניה בכחול-לבן, חניית נכים והסדרת החניה בחוף הים בעונת הרחצה, הפקת תוי חניה, טיפול בחניית רכב כבד, טיפול בחניונים, רישום דוחות חניה ועוד.

לאחרונה פורסם בתקשורת כי מצוקת החניה בבת ים הביאה לכך שדיירים ברחוב ויצמן שבשכונת עמידר ניכסו לעצמם מקומות חניה ברחוב, על ידי קביעת שלטים לא חוקיים, המכריזים: "חניה פרטית". השלטים הוצבו על גדרות הבתים והחומות ונכתב בהם ששטח החניה מול הבית הוא פרטי.

זאת ועוד, בעבר פורסם בתקשורת כי התגלו מקרים בבת ים של נהגים המתחזים לנכים או עושים שימוש בזכויות של בני משפחותיהם על מנת לחנות בחניית נכים. עקב כך העירייה משתדלת להחמיר בקריטריונים של חניית נכים על מנת לתת מענה לנכים הזקוקים לחניות ולמנוע מתן חניות למתחזים.

על מנת להקל על כלל החונים בבת ים, כיום אף ניתן לשלם על חניה בבת ים בכחול לבן בעזרת חניה סלולרית פנגו. שירות פנגו מאפשר לכם לשלם עבור זמן החניה שלכם בכחול לבן דרך הטלפון הנייד ללא צורך בכרטיסי חניה או מדחנים. זהו שירות פשוט, חסכוני וידידותי למשתמש. השירות ניתן ללא דמי מנוי וללא התחייבות. העלות לשירות פנגו היא בגין זמן החניה בפועל, מה שהופך את השימוש בשירות ליעיל והחסכוני ביותר מכל אמצעי התשלום האחרים העומדים היום לרשות צרכן החניה. בואו הצטרפו למאות אלפי נהגים בארץ ותתחילו לחנות פנגו.

חניה בבת-ים