חניה בהרצליה

לתעריפי חניה בהרצליה לחץ כאן

העיר הרצליה שוכנת בין נתניה לתל אביב (למציאת חניה בתל אביב לחץ כאן). הרצליה נוסדה כמושבה ב-1924 ונקראת על שם בנימין זאב הרצל, חוזה מדינת ישראל. הרצליה הוכרזה כעיר בשנת 1960 והיא שייכת למחוז תל אביב.

לעיר רצועת חוף שאורכה כ-7 ק"מ. החופים

מתוחזקים היטב ונהנים מקרקע חולית וזהובה.

מרינה הרצליה היא המרינה הגדולה בישראל.

 

חנייה בהרצליה - רמת הקושי למציאת חניה: בינונית גבוהה.

 

הרצליה היא עיר פופולרית במחוז המרכז בישראל, וככזו יש בה מצוקת חניה באזורים מסוימים. כך למשל, לאחרונה פורסם בתקשורת כי בעלי עסקים בהרצליה טוענים כי מחסור במקומות חניה באזור מרכז הרצליה ורחוב סוקולוב פוגע בחיי המסחר של מרכז הרצליה וגורם לתושבים להעדיף לנסוע לקניונים. רחוב סוקולוב הוא בחלקו רק חד-סטרי וחד-מסלולי ויש בו מחסור במקומות חניה כבר זמן רב. בעלי העסקים מציעים להקים חניון תת קרקעי באזור סוקולוב שיפתור את בעיית החניה. לעומת זאת, באזורים מסוימים בהרצליה ובקניונים, לא מורגשת מצוקת חניה גדולה. כך למשל, חניון הקניון שבעת הכוכבים הוא גדול, מחולק למספר אזורים, לרבות פנים וחוץ, מסומן בצבעים ובמספרים לטובת התמצאות קלה ומהירה ומכיל כ-1500 חניות חינם. החניון נוח ויעיל והכניסות/יציאות אליו לרוב פנויות.

תושבי הרצליה המחזיקים במדבקה "אני מהרצליה" רשאים לחנות ברחבי העיר בהנחה. המדבקה מעניקה לתושבים 50% הנחה בעת חניה בהרצליה במקומות מוסדרים באבני שפה 'כחול לבן' או בחניונים הסמוכים לחוף הים. עיריית הרצליה דואגת כל העת לאכוף את חוקי החניה ולהבטיח תנועה שוטפת ובטוחה לרווחת הנהגים והולכי הרגל. אגף שאיפ"ה (שיפור, איכות, פיקוח הסביבה) של העירייה אחראי על אכיפת חוקי החניה בעיר. עובדי האגף אף מסייעים למשטרה במשימות מיוחדות כמו הכוונת תנועה, אירועים ביטחוניים, תאונות דרכים, שיטפונות ועוד. האגף אף מבצע גרירת כלי רכב אשר חונים שלא כחוק.

כיום, על מנת להקל על החונים בהרצליה, ניתן לשלם על חניה בכחול לבן בעזרת שירות חניה סלולרית פנגו. שירות פנגו מאפשר לכם לשלם עבור זמן החניה שלכם בכחול לבן דרך הטלפון הנייד ללא צורך בכרטיסי חניה או מדחנים. זהו שירות פשוט, חסכוני וידידותי למשתמש. השירות ניתן ללא דמי מנוי וללא התחייבות. העלות לשירות פנגו היא בגין זמן החניה בפועל, מה שהופך את השימוש בשירות ליעיל והחסכוני ביותר מכל אמצעי התשלום האחרים העומדים היום לרשות צרכן החניה. בואו הצטרפו למאות אלפי נהגים בארץ ותתחילו לחנות פנגו.

חניה בהרצליה