חניה בכפר-שמריהו

לתעריפי חניה בכפר שמריהו לחץ כאן

כפר שמריהו היא מועצה מקומית השוכנת צפונית להרצליה סמוך לכביש 2, כ-9 קילומטר צפונית לתל אביב. כפר שמריהו נוסד ב-20 במאי 1937 כמושב באיחוד החקלאי על ידי עולים מגרמניה והוכרז כמועצה מקומית בשנת 1950. תחילה היה למושב אופי חקלאי, אך ככל שחלפו השנים התחזק אופיה העירוני של המועצה. כיום כמעט כל בתי כפר שמריהו הן וילות יוקרתיות.

רמת הקושי למצוא חניה בכפר שמריהו: בינונית

באזור המרכז המסחרי בכפר שמריהו קיימת מצוקת חניה בשל חניית בעלי העסקים והמבקרים. בכדי לאפשר שימוש מיטבי בשטחי החניה, קבעה המועצה לאחרונה את המרכז המסחרי והרחובות הסמוכים לו כאזורים המחייבים תשלום על חניה, למעט כלי רכב של תושבי כפר שמריהו, שנושאים תו חניה בתוקף. המטרה היתה לצור תחלופה ולאפשר חניה לבאי המרכז תוך מתן עדיפות לחניית תושבי כפר שמריהו. בכדי לאפשר אכיפת חניה טובה בכפר שמריהו החליטו במועצה על ריענון והנפקת תויי חניה חדשים לתושבי כפר שמריהו, בצבע כחול.

בכפר שמריהו ניתן לחנות ברחובות ובחניונים. בכפר ישנם מגרשי חניה באזור המרכז המסחרי, ליד בית וייל, ליד מועדון הספורט ובדרך רגבים.

כיום, על מנת להקל על מחפשי החניה בכפר שמריהו ניתן לשלם על חניה בכחול לבן באמצעות חניה סלולרית פנגו. שירות חניה סלולרית פנגו מאפשר לכם לשלם עבור זמן החניה שלכם בכחול לבן דרך הטלפון הנייד ללא צורך בכרטיסי חניה או מדחנים. זהו שירות פשוט, חסכוני וידידותי למשתמש. השירות ניתן ללא דמי מנוי וללא התחייבות. העלות לשירות פנגו היא בגין זמן החניה בפועל, מה שהופך את השימוש בשירות ליעיל והחסכוני ביותר מכל אמצעי התשלום האחרים העומדים היום לרשות צרכן החניה. בואו הצטרפו למאות אלפי נהגים בארץ ותתחילו לחנות פנגו.

חניה בכפר-שמריהו