חניה בנס-ציונה

לתעריפי חניה בנס ציונה לחץ כאן

העיר נס ציונה הוקמה ב-1883 כמושבה במסגרת העליה הראשונה, והוכרזה כעיר ב-1992. בנס ציונה שוכן המכון למחקר ביולוגי, בעיר נמצא פארק המדע קריית ויצמן ועוד. הרחוב הראשי בעיר הוא רחוב ויצמן, המהווה חלק מכביש 412, מקביל לו ומערבה ממנו נמצא רחוב תל אביב ובו מבנים עתיקים מתחילת ההתיישבות.

 

רמת הקושי למצוא חניה בנס ציונה: בינונית

 

בנס ציונה יש בעיות חניה בדרך כלל רק באזורי תעשייה וקניונים, אך זיהום האוויר מועט מאוד. כמו כן, לאחרונה פורסם בתקשורת כי תושבים בשכונות המזרחיות בנס ציונה מתלוננים על מצוקת חניה באזורם. עיריית נס ציונה מעודדת לרכוב על אופניים או ללכת ברגל ומצליחה בזה, יש הרבה מסלולי רכיבה ומסלולים נוחים לאורך שכונות העיר. כמו כן יש בנס ציונה תחבורה ציבורית טובה הכוללת אוטובוסים, מוניות שירות המגיעות לכל רחבי האזור ורכבת.

מדור החניה בנס ציונה משקיע עמל רב בשמירה על הסדר ברחובות העיר ובמתן שירות לאזרח בכל עת. פעילויות המדור הן בין היתר: טיפול בערעורים, בקשות להישפט והסדר חובות החניה, תכנון מערך החניה בעיר, שילוט ותמרור החניה המוסדרת, אכיפת חוקי העזר העירוניים הנוגעים לחניה מוסדרת ואסורה, לרבות פינוי צירי תנועה עקב חניה בלתי חוקית ושמירה על צירי תנועה פנויים בעיר, הנפקת תווי חניה אזוריים לזכאים ועוד.

בנס ציונה קיים חוק עזר עירוני האוסר על חניית משאיות מעל 10 טון באזורי מגורים בעיר. לאחרונה, לטובת בעלי המשאיות, הקצתה העירייה חניה למשאיות בשני מקומות בנס ציונה: באזור תעשייה ב' - בשטח הכורכר ברח' תרמ"ג, ובאזור תעשייה א', הכשירה העירייה חניון גדול ברחוב החרש, שם הוסדרה כניסה מסודרת, תאורה, ושמירה בלילות.

כיום, על מנת להקל על מחפשי החניה בנס ציונה , ניתן לשלם על חניה בכחול לבן באמצעות חניה סלולרית פנגו. שירות חניה סלולרית פנגו מאפשר לכם לשלם עבור זמן החניה שלכם בכחול לבן דרך הטלפון הנייד ללא צורך בכרטיסי חניה או מדחנים. זהו שירות פשוט, חסכוני וידידותי למשתמש. השירות ניתן ללא דמי מנוי וללא התחייבות. העלות לשירות פנגו היא בגין זמן החניה בפועל, מה שהופך את השימוש בשירות ליעיל והחסכוני ביותר מכל אמצעי התשלום האחרים העומדים היום לרשות צרכן החניה. בואו הצטרפו למאות אלפי נהגים בארץ ותתחילו לחנות פנגו.

חניה בנס-ציונה