חניה ברמת-גן

לתעריפי חניה ברמת גן לחץ כאן 

העיר רמת גן שוכנת במרכז הארץ וגובלת בערים תל אביב, קרית אונו, גבעתיים, גבעת שמואל, פתח תקווה ובני ברק (למציאת חניה בפתח תקווה לחץ כאן). רמת גן הוקמה כמושבה חקלאית והוכרזה כעיר ב-1950. ברמת גן נמצאים האצטדיון הלאומי, הפארק הלאומי, הספארי, אוניברסיטת בר-אילן, בית חולים תל השומר ומתחם בורסת היהלומים. הרחובות המרכזיים ברמת גן הם: דרך אלוף שדה, ז'בוטינסקי, ביאליק, אבא הלל, בן גוריון, הרא"ה, שדרות ירושלים, הרצל והירדן.

 

חנייה ברמת גן - רמת הקושי למציאת חניה : גבוהה

 

רמת גן היא עיר צפופה במטרופולין תל אביב ובה בנייני משרדים רבים וגבוהים ומוקדי משיכה שונים. מעצם היותה כזו, יש בה קושי למצוא חניה באזורים רבים. הרחובות ברמת גן שסובלים באופן קבוע ממצוקת חניה הם ביאליק, הרצל, בן-גוריון, הרוא"ה וארלוזורוב.

משיטוט קצר באינטרנט ניתן ללמוד כי עקב מצוקת החניה ברמת גן, ישנם אנשים רבים בעלי חניות המציעים את חניתם להשכרה בתשלום חודשי, ויש גם מי שמוכן לשלם. אחת הסיבות למצוקת החניה ברמת גן היא התשתית העירונית: רמת גן נבנתה ברובה בשנות ה-30, אז כמעט לאף אחד לא היה רכב. כיום במשפחה ממוצעת בעיר יש רכב לכל אחד מבני המשפחה שיכול לנהוג.   

ככל שרמת גן מתפתחת והופכת דומה יותר לתל אביב, כך עולה מצוקת החניה. יותר ויותר אנשים ברמת גן מדווחים כי הם התרגלו לאסוף בזעם דוחות חניה משמשת רכבם בבוקר ולתור שעות סביב בניין מגוריהם בשעות הערב כשהם מייחלים לכך שאיזה שכן יחליט לצאת מהבית ולהזיז את האוטו.

על הסדרת החניה ברמת גן אחראית מחלקת החניה של העירייה. תחומי פעילות מחלקת החניה ברמת גן הם: אכיפת חוקי החניה ע"פ חוק העזר לרמת-גן, הנפקת תווי חניה לתושבים בהתאם לקריטריונים, הזרמת תנועה ועוד.

עיריית רמת גן מבצעת כל העת מאמצים ליצור עוד מקומות חניה, בין היתר על ידי יצירת חניונים חדשים. לאחרונה החליטו בעיריית רמת גן להעניק לכל תושבי רמת-גן אשר מלאו להם 70 שנה ויותר, "תו חניה חינם בעיר", כצעד של הערכה והוקרה. תו זה מאפשר להחנות את הרכב בכל רחבי העיר, באזורים המסומנים כחול-לבן (חנייה מוסדרת), בלא תשלום.

כיום, על מנת להקל על מחפשי החניה ברמת גן , ניתן לשלם על חניה בכחול לבן באמצעות חניה סלולרית פנגו. שירות חניה סלולרית פנגו מאפשר לכם לשלם עבור זמן החניה שלכם בכחול לבן דרך הטלפון הנייד ללא צורך בכרטיסי חניה או מדחנים. זהו שירות פשוט, חסכוני וידידותי למשתמש. השירות ניתן ללא דמי מנוי וללא התחייבות. העלות לשירות פנגו היא בגין זמן החניה בפועל, מה שהופך את השימוש בשירות ליעיל והחסכוני ביותר מכל אמצעי התשלום האחרים העומדים היום לרשות צרכן החניה. בואו הצטרפו למאות אלפי נהגים בארץ ותתחילו לחנות פנגו.

עוד באזור:
חניה בתל אביב

חניה ברמת-גן