חניה ברחובות

לתעריפי חניה ברחובות לחץ כאן

רְחוֹבוֹת היא עיר במישור החוף הדרומי בישראל, אשר גובלת בחלקה לראשון לציון (למציאת חניה בראשון לציון לחץ כאן). היא הוקמה כמושבה בשנת 1890 על ידי עולים מפולין שהתארגנו במסגרת חברת "מנוחה ונחלה", לאחר שכל קרקעותיה נקנו בידי יהושע חנקין. ב-1914 אוכלוסיית המושבה מנתה 955 תושבים. רחובות הוכרזה כעיר בשנת 1950‏. העיר חברה בארגון פורום ה-15. העיר רחובות ידועה בזכות מכון ויצמן למדע והפקולטה לחקלאות של האוניברסיטה העברית הנמצאים בתחומה. בעבר הייתה ידועה כעיר בה פרדסים רבים (על כן סמל התפוזים בדגלה), אך בעשור השני של המאה ה-21, אין עוד בשטחה חקלאות הדרים פעילה והפרדסים הנטושים הולכים ונמחקים על ידי הבנייה החדשה.

רמת הקושי במציאת חניה ברחובות: קשה

 


עפ"י חוק העזר לרחובות (העמדת רכב וחנייתו) התש"ן - 1989 רשאי ראש העירייה להתיר לתושבי איזור המסומן כמקום חניה מוסדר לחנות את רכבם מבלי להשתמש בכרטיסי חניה או בתשלום עבור חניה ברחובות באיזורי המגורים. ע"מ לחנות בחינם ברחבי באיזורי המגורים בעיר רחובות, יש למלא ולשלוח טופס בקשה לתו דייר .

 

 

חניה ברחובות הינה משימה לא פשוטה, בעיקר ברחובות הראשיים כמו דרך בן גוריון ורחוב הרצל. יש לשים לב כי בברחבי העיר ובמרכזים מסחריים ואיזורי התעשייה כמו גם בפארק המדע החניה ברחובות הינה בתשלום. כיום על מנת להקל על האורחים המגיעים לחנות ברחובות, ניתן לשלם על חניה ברחובות בכחול לבן בעזרת שירות חניה סלולרית פנגו. שירות פנגו מאפשר לכם לשלם עבור זמן החניה שלכם בכחול לבן דרך הטלפון הנייד ללא צורך בכרטיסי חניה או מדחנים. זהו שירות פשוט, חסכוני וידידותי למשתמש. השירות ניתן ללא דמי מנוי וללא התחייבות. העלות לשירות פנגו היא בגין זמן חניה ברחובות בפועל, מה שהופך את השימוש בשירות ליעיל והחסכוני ביותר מכל אמצעי התשלום האחרים העומדים היום לרשות צרכן החניה. בואו הצטרפו למאות אלפי נהגים בארץ ותתחילו לחנות פנגו+.

חניה ברחובות