חניה בטבריה

לתעריפי חניה בטבריה לחץ כאן

העיר טבריה היא עיר במחוז הצפון בישראל. טבריה נוסדה בשנת 20 לספירה על ידי הורדוס אנטיפס ונקראה על שמו של הקיסר הרומי טיבריוס. טבריה נחשבת לאחת מארבע ערי הקודש, ביחד עם ירושלים, חברון וצפת בהן התרכזה מרבית האוכלוסייה היהודית מסוף ימי הביניים ועד המאה ה-19. כיום נחשבת טבריה למרכז תיירות חשוב, המתבסס הן על קרבת העיר לכנרת, והן על קדושתה הדתית ליהדות ולנצרות, וכן היא משמשת כמרכז תעשייתי אזורי.

 

רמת הקושי למצוא חניה בטבריה: נמוכה.

 

בטבריה לא קשה למצוא חניה כמו בתל אביב או בחיפה. הרחובות בטבריה המוסדרים לחניה עם מדרכות בצבע כחול לבן הם: רחוב הגליל, רחוב הבנים, רחוב גדוד ברק, ככר פלאזה, רחוב הפרחים, ככר אגד, רחוב דונה גרציה, רחוב העצמאות, רחוב בן זכאי, רחוב העמקים, רחוב הגלבוע, רחוב התבור, רחוב אלחדיף, רחוב הירדן, רחוב הופיין, רחוב הקישון, דרך המרחצאות.

בנוסף לרחובות אלו, בטבריה יש גם חניונים רבים. אזרחים המשתמשים בחניונים הציבוריים על בסיס יומיומי יכולים לרכוש מנוי לשימוש בחניון, ללא הגבלת שעות, על בסיס מקום פנוי. תושבי טבריה יכולים לקבל מהעירייה תו חניה אזורי המקנה חניה חינם. נחמד להיזכר כי ב-2009 עיריית טבריה העניקה לאנשי החינוך שלה במתנה תווי חנייה המאפשרים חניה בחינם בחניונים וברחבי העיר. המתנה ניתנה כאות הערכה על השקעת אנשי החינוך בעבודה גם במהלך החופש הגדול. 

בטבריה ניתן לשלם עבור זמן החניה שלכם באמצעות שירות פנגו סניה סלולרית בכחול לבן דרך הטלפון הנייד ללא צורך בכרטיסי חניה או מדחנים. זהו שירות פשוט, חסכוני וידידותי למשתמש. השירות ניתן ללא דמי מנוי וללא התחייבות. העלות לשירות פנגו היא בגין זמן החניה בפועל, מה שהופך את השימוש בשירות ליעיל והחסכוני ביותר מכל אמצעי התשלום האחרים העומדים היום לרשות צרכן החניה. בואו הצטרפו למאות אלפי נהגים בארץ ותתחילו לחנות פנגו.

חניה בטבריה