חניה בעפולה

לתעריפי חניה בעפולה לחץ כאן

העיר עפולה היא עיר בצפון ישראל השוכנת על כביש 65 בין הערים חדרה לטבריה. שלושת חלקי העיר 
הנכללים בתחום השיפוט של עיריית עפולה הם עפולה עילית, עפולה העיר וגבעת המורה. בעפולה עוברים שלושה צירי תחבורה עיקריים: כביש 60 (מגיע מכיוון אזור יהודה והשומרון וממשיך לנצרת),

כביש 65 (כעורק תחבורתי חשוב המחבר בין מישור החוף לגליל) וכביש 71 (מחבר בין עפולה לבית שאן). כיום עמלים על קידום פרויקט חידוש רכבת העמק שכולל סלילת מסילת רכבת פרברית בין חיפה לבית שאן. זו תעבור דרך עפולה ותעצור בתחנת רכבת חדשה שתבנה בעיר.

 

רמת הקושי למצוא חניה בעפולה: בינונית-נמוכה

 

על פי רוב לא קשה למצוא חניה בעפולה, אולם לעתים בשעות עומס ובמרכזים מסחריים יתכן קושי במציאת חניה. החברה הכלכלית לפיתוח עפולה בע"מ היא האחראית לניהול והפעלת רשות החנייה העירונית. רשות החניה מבצעת אכיפת עבירות חניה בכל שטח השיפוט של העיר עפולה, לרבות מתחם בית החולים, מרכזי קניות ושכונות העיר.

כיום, על מנת להקל על מחפשי חניה בעפולה ניתן לשלם על חניה בכחול לבן באמצעות חניה סלולרית פנגו. שירות חניה סלולרית פנגו מאפשר לכם לשלם עבור זמן החניה שלכם בכחול לבן דרך הטלפון הנייד ללא צורך בכרטיסי חניה או מדחנים. זהו שירות פשוט, חסכוני וידידותי למשתמש. השירות ניתן ללא דמי מנוי וללא התחייבות. העלות לשירות פנגו היא בגין זמן החניה בפועל, מה שהופך את השימוש בשירות ליעיל והחסכוני ביותר מכל אמצעי התשלום האחרים העומדים היום לרשות מחפשי חניה בעפולה. בואו הצטרפו למאות אלפי נהגים בארץ ותתחילו לחנות פנגו.

חניה בעפולה