חניה באזור

לתעריפי חניה באזור לחץ כאן

המועצה המקומית אזור ממוקמת במחוז תל אביב בישראל, ליד כביש תל אביב-רמלה (לחנייה בתל אביב לחץ כאן). המועצה המקומית הוכרזה כמועצה בשנת 1951. אזור הוא ישוב קטן בו קיימים מספר בתי ספר יסודיים. עקב היעדר בית ספר תיכון ביישוב, עוברים תלמידי אזור ללמוד בתיכונים ביישובי הסביבה, בעיקר בחולון הסמוכה. באזור יש מספר אתרים היסטוריים כמו מקווה מים מקווה שגילו מוערך בכ-1,800 שנה.

רמת הקושי למצוא חניה באזור : בינונית

אף על פי שאזור היא ישוב קטן כשכונה בתוך עיר גדולה, במועצה מקומית אזור קיימים חוקי חניה והעוברים על החוקים יקבלו דו"ח מפקחי המועצה. באיזור התעשייה באזור ישנה מצוקת חניה מסויימת, וישנו קושי לנוע עם כלי רכב עקב מצב הכבישים הלקוי. 

כיום על מנת להקל על האורחים המגיעים לחנות באזור, ניתן לשלם על חניה בכחול לבן בעזרת שירות חניה סלולרית פנגו. שירות פנגו מאפשר לכם לשלם עבור זמן החניה שלכם בכחול לבן דרך הטלפון הנייד ללא צורך בכרטיסי חניה או מדחנים. זהו שירות פשוט, חסכוני וידידותי למשתמש. השירות ניתן ללא דמי מנוי וללא התחייבות. העלות לשירות פנגו היא בגין זמן החניה בפועל, מה שהופך את השימוש בשירות ליעיל והחסכוני ביותר מכל אמצעי התשלום האחרים העומדים היום לרשות צרכן החניה. בואו הצטרפו למאות אלפי נהגים בארץ ותתחילו לחנות פנגו.

חניה באזור