חניה בגבעתיים

לתעריפי חניה בגבעתיים לחץ כאן

גבעתיים, העיר השקטה בעלת הצביון הקהילתי הוכרזה כעיר ב-1959. גבעתיים נחשבת לעיר איכותית ושקטה בה הרחובות נקיים, עיר הסמוכה לרמת-גן (לחנייה ברמת גן לחץ כאן) מרבית התושבים מבוגרים, רמת החינוך גבוהה, נערכות פעולות לשמירה על איכות הסביבה ועוד.

רמת הקושי למצוא חניה בגבעתיים: גבוהה.

גבעתיים היא עיר שקטה ואיכותית אבל סובלת ממצוקת חניה. מרבית השכונות הן ותיקות ונבנו על פי סטנדרטים שהיו נהוגים בעבר. כמו כן, גבעתיים היא בין הערים הצפופות בישראל ובין הממונעות ביותר, כלומר, היחס בין מספר כלי הרכב למספר התושבים הוא גבוה. שיטוט קצר באינטרנט מלמד כי ישנם לא מעט אנשים המציעים חניה בגבעתיים להשכרה או למכירה, ויש גם מי שקונה. אם תחנו באופן לא חוקי בגבעתיים ככל הנראה תקבלו דו"ח חניה מפקחי העירייה. הפקחים מקפידים במיוחד לגבי חסימת מדרכות ע"י חניה בארבעה גלגלים. חניה כזו מסכנת חיי ילדים, אמהות עם עגלות ואנשים אחרים הנאלצים לרדת לכביש.


עיריית גבעתיים עושה פעולות רבות להקלת מצוקת החניה בעיר. העירייה עושה מאמצים ליצור עוד מקומות חניה בגבעתיים, זאת בין השאר ע"י הכשרת מגרשים ריקים בבעלות העירייה כחניונים זמניים, סימון חניות אלכסוניות, מתן היתרים להקמת חניות בחצרות בתים משותפים, הפיכת תחנות אוטובוס לשטחי חניה ועוד. כמו כן, העיריה מאפשרת למבקרים בעיר ולתושבים לחנות בעזרת חניה סלולרית פנגו.


שירות פנגו מאפשר לכם לשלם עבור זמן החניה שלכם בכחול לבן דרך הטלפון הנייד ללא צורך בכרטיסי חניה או מדחנים. זהו שירות פשוט, חסכוני וידידותי למשתמש. השירות ניתן ללא דמי מנוי וללא התחייבות. העלות לשירות פנגו היא בגין זמן החניה בפועל, מה שהופך את השימוש בשירות ליעיל והחסכוני ביותר מכל אמצעי התשלום האחרים העומדים היום לרשות צרכן החניה. בואו הצטרפו למאות אלפי נהגים בארץ ותתחילו לחנות פנגו.

עוד באזור:
חניה בתל אביב
חניה ברמת גן

חניה בגבעתיים