חניה בקרית-אונו

לתעריפי חניה בקרית אונו לחץ כאן

קריית אונו היא עיר במרכז ישראל שהוכרזה כעיר ב-1992. עד אז פעלה כמועצה מקומית. כיום קריית אונו נחשבת לעיר איכותית בה החינוך טוב ושכר התושבים גבוה ביחס לממוצע הארצי. בקריית אונו יש תנועה ערה של מכוניות וזאת עקב האזורים

המסחריים בה, הקריה האקדמית אונו ועוד.

 

רמת הקושי למצוא חניה בקריית אונו : בינונית

 

בקריית אונו חונים בעיקר ברחוב או בחניונים. באזורי המסחר של קריית אונו יש מצוקת חניה בשעות היום, אולם באזורים השקטים יותר ניתן למצוא חניה די בקלות. ברי המזל הגרים בקריית אונו ועומדים בקריטריונים שהציבה העירייה מקבלים תו חניה אזורי ויכולים לחנות בחינם ברחוב, באזור החניה המופיע על התו. בעלי תו חניה אזורי אף מקבלים הנחה בחניונים העירוניים שבקריית אונו.

עד לשנת 2009 כל משפחה בקריית אונו הייתה מקבלת מספר "תווי חניה לאורחים" אותם הייתה נותנת לאורחיה כדי שלא יצטרכו לשלם על חניה. אולם ב-2010 החליטו לבטל את תווי החניה, ומאז נאלצים המבקרים לשלם עבור חניה או להסתכן בקבלת דוח.

בקריית אונו לא כדאי לחנות בניגוד לחוק, שכן יש שם פקחים עירניים המצוידים במסופון עם מצלמה, כך שבנוסף לכתיבת הדוח הם מצלמים את הרכב כהוכחה.

כיום, על מנת להקל על מחפשי החניה בקריית אונו ניתן לשלם על חניה בקריית אונו בכחול לבן באמצעות חניה סלולרית פנגו. שירות חניה סלולרית פנגו מאפשר לכם לשלם עבור זמן החניה שלכם בכחול לבן דרך הטלפון הנייד ללא צורך בכרטיסי חניה או מדחנים. זהו שירות פשוט, חסכוני וידידותי למשתמש. השירות ניתן ללא דמי מנוי וללא התחייבות. העלות לשירות פנגו היא בגין זמן החניה בפועל, מה שהופך את השימוש בשירות ליעיל והחסכוני ביותר מכל אמצעי התשלום האחרים העומדים היום לרשות צרכן החניה. בואו הצטרפו למאות אלפי נהגים בארץ ותתחילו לחנות פנגו.

חניה בקרית-אונו