חניה במגדל-העמק

לתעריפי חניה במגדל העמק לחץ כאן

העיר מגדל העמק שוכנת במחוז הצפון בישראל והיא הוכרזה כעיר ב-1988. בעקבות גל העלייה של שנות ה-90 צמחה מגדל העמק והתווספו לה שכונות רבות בחלקה הצפוני. כדי לאפשר את שילובן בעיר הועתק קטע כביש 75 (טבעון נצרת), שעבר בתוך היישוב, צפונה.

במגדל העמק ישנם שלושה אזורי תעשייה: רמת גבריאל, אזור התעשייה הדרומי ושגיא 2000. 

 

רמת הקושי למצוא חניה במגדל העמק: בינונית-נמוכה. 

 

במגדל העמק לא קשה למצוא חניה כמו בתל אביב, אולם עדיין יש אזורים מסויימים בהם לעתים קשה למצוא חניה. כך למשל, לאחרונה התלוננו תושבי מגדל העמק כי מוניות בעיר השתלטו על חניה ציבורית ברחוב הזית, שבסמוך לו נמצא מרכז מסחרי מרכזי, ולכן הם מתקשים למצוא שם חניה. לטענת התושבים המוניות תופסות את החניות הקרובות למרכז המסחרי וחוסמות את הכניסה. העירייה בתגובה הבטיחה להגביר את האכיפה באזור.

במגדל העמק החלו להפעיל פיקוח חניה ורישום דוחות אמיתיים ב-2005 (עד אז נרשמו בחלק מהמקרים דוחות אזהרה). העירייה אוכפת את החוק באמצעות רשות החניה העירונית ופקחיה. פקחי החניה מסיירים במרכז מגדל העמק, ברחובות ראשיים ובאזורי התעשייה ורושמים דוחות על כל עבירות החניה למינהן במגדל העמק.

כיום, על מנת להקל על מחפשי החניה במגדל העמק ניתן לשלם על חניה בכחול לבן באמצעות חניה סלולרית פנגו. שירות חניה סלולרית פנגו מאפשר לכם לשלם עבור זמן החניה שלכם בכחול לבן דרך הטלפון הנייד ללא צורך בכרטיסי חניה או מדחנים. זהו שירות פשוט, חסכוני וידידותי למשתמש. השירות ניתן ללא דמי מנוי וללא התחייבות. העלות לשירות פנגו היא בגין זמן החניה בפועל, מה שהופך את השימוש בשירות ליעיל והחסכוני ביותר מכל אמצעי התשלום האחרים העומדים היום לרשות צרכן החניה. בואו הצטרפו למאות אלפי נהגים בארץ ותתחילו לחנות פנגו.

חניה במגדל-העמק